بهترین اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

فروشگاه ووکامرس

اگر وبسایت فروشگاهی شما بر اساس وردپرس طراحی شده است، با داشتن اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس با حال و هوای مارش اپ، خیال خودتان را از داشتن اپلیکیشن راحت کنید. با داشتن این افزونه وردپرسی، محصولات سایت و اپلیکیشن ووکامرس همگام‌سازی می‌شوند. هرگونه تغییری در محصولات یا خدمات فروشگاهی شما، بلافاصله در اپلیکیشن اعمال می‌شود.

کاربران اینترنت عموما از طریق گوشی تلفن همراه، وبگردی می‌کنند. اپلیکیشن‌های فروشگاهی نقش بسیار حیاتی در کنار سایت‌های فروشگاهی بازی می‌کنند. سایت‌هایی که اپلیکیشنی همگام دارند، با اقبال بیش‌تر عموم مواجه می‌شوند. همچنین دیگر نیازی نیست که دوبار تغییرات اعمال شوند. همگام‌سازی با دقت بالا و سریع انجام می‌شود و تاثیر بسیار مطلوبی بر کسب و کار شما خواهد داشت.

اپلیکیشن‌های فروشگاهی نقش بسیار مهمی در بالا رفتن بازدید از کسب و کارها بازی می‌کنند.

اپلیکیشن ووکامرس چه مزیتی دارد

از نظر ساختاری مطابق با نیاز کاربران اینترنت در ایران طراحی شده است. کاربران اینترنت عموما از طریق موبایل به شبکه جهانی متصل می‌شوند. با افزونه اپلیکیشن ووکامرس مارش اپ، محصولات و پست‌های شما به صورت خودکار در اپلیکیشن منتشر می‌شود. با اینکار اعتبار سایت افزایش می‌یابد. دسترسی به آن آسان‌تر می‌شود و بازدید افزایش پیدا می‌کند.

اپلیکیشن ووکامرس

به‌روز رسانی و افزودن خودکار محصولات سایت

با استفاده از اپلیکیشن ووکامرس، در زمان صرفه‌جویی کنید. دیگر لازم نیست محصولات را دوباره در اپلیکیشن اضافه کنید. با افزودن محصول در وبسایت ووکامرسی، به صورت خودکار در اپلیکیشن هم اضافه می‌شود. در صورت ویرایش اطلاعات مربوط به محصول، به صورت خودکار در اپلیکیشن اعمال می‌شود.

مناسب فروشگاه‌های مختلف است

اپلیکیشن ووکامرس مارش اپ برای انواع کسب و کارها کاربردی است. مهم نیست فروشگاه چه محصول یا خدماتی را ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن طوری طراحی شده است که با تمام کسب و کارها سازگاری داشته باشد. می‌توانید صفحه اصلی را با بنرها و دسته‌بندی‌های مورد نظر خودتان طراحی کنید.

طراحی سایت مشابه دیجی کالا با اپلیکیشن

طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا کار سختی است اما اگر یک سایت مشابه دیجی کالا داشته باشید مطابق با سلیقه ایرانیان است و شما یک سایت حرفه ای دیجی کالا دارید. طراحی سایت دیجی کالا در یک پکیج کامل ایران تمز ارائه داده که می توانید به راحتی آن را خریداری کنید چرا که قیمت آن بسیار پایین تعیین شده است.

طراحی سایت دیجی کالا

پکیج طراحی سایت دیجی کالا همراه با اپلیکیشن است در نتیجه فروشگاه اینترنتی شما کامل راه اندازی خواهد شد و این نکته مثبت و حرفه ای بودن سایت شما را نشان می دهد پس همین الان این پکیج سایت مشابه دیجی کالا با اپلیکیشن اندروید را می توانید تهیه کنید و کسب و کار خود را حرفه ای راه اندازی کنید.

بهترین اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس کدام است؟

تنها اپلیکیشن ایرانی است که توسط ایران تمز ارائه شده به نام مارش اپ که امکانات فوق العاده ای برای اپلیکیشن دارد.

صفحه اصلی شامل اسلایدر حرفه‌ای، پیشنهادات شگفت‌انگیز با زمان‌سنج و همچنین نمایش دسته‌بندی‌ها همراه با تنظیمات داخل افزونه است. این امکان برای کاربر فراهم است تا بتواند از طریق اپلیکیشن در هر زمان در صفحه اصلی به دلخواه خود تغییراتی اعمال کند. مثلا ردیف یا اسلاید اضافه و سفارشی‌سازی کند.

تخفیف ها

در اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس مارش اپ می‌توان شرایطی برای فروش فوق‌العاده فراهم کرد. پیشنهادات ویژه‌ای که برای مدت محدودی (مثلا تخفیف پایان فصل) در دسترس کاربران قرار می‌گیرند و زمان سنج دارند.

اسلایدر پیشرفته یک نگاه کلی از تازه‌ها، محصولات ویژه یا هرچیزی است که قصد دارید توجه کاربر را به آن جلب کنید. هر زمان که بخواهید می‌توانید در محتوای اسلایدر و بنرها دست ببرید؛ مثلا اضافه و حذف کنید. 

دسته‌بندی‌های شمایی کلی از فروشگاه شماست. کاربری این بخش باید آسان و ظاهری زیبا داشته باشد

خرید آسان

کاربر به راحتی محصولات مورد نظر خود را به سبد اضافه می‌کند و روند خرید را تکمیل می‌کند. در صورتی که فروشگاه شما برای مشتریان خود کد تخفیف در نظر دارد، می‌توانید در این قسمت آن را اضافه کنید. کاربر می‌تواند آدرس و اطلاعات خود را ثبت کند تا در خریدهای بعدی نیازی به دوباره‌کاری نباشد.

صفحه محصول یکی از قسمت‌های مهم اپلیکیشن فروشگاهی

این بخش اهمیت بسیار بالایی دارد. مارش اپ با طراحی مطلوب و امکانات حرفه‌ای، این بخش را کاربرپسند کرده است. به دلخواه خود می‌توانید تغییراتی در این بخش اعمال کنید. نظرات کاربران در همین بخش درج می‌شود.

دسته‌بندی‌ها به کاربر دیدی کلی از تمام محصولات سایت می‌دهد

با قرار دادن تصویر برای دسته‌بندی، کاربر ارتباط بهتری با آن‌ها برقرار می‌کند. این بخش به دسته‌بندی‌های سایت وردپرسی شما متصل است و با اعمال تغییرات در سایت، به صورت خودکار در اپلیکیشن هم اعمال می‌شود. فیلترهایی در این بخش وجود دارند که کار مشتری را برای یافتن محصول مورد نظرش ساده می‌کند.

دیگر ویژگی‌های قابل اشاره در اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

این اپلیکیشن استاندارد لازم برای انتشار در کافه بازار و گوگل‌پلی را دارد. با سیستم عامل اندروید سازگار است. افزونه‌ای برای مدیریت اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس در اختیار شما قرار می‌گیرد. با استفاده از افزونه می‌توان تنظیمات اپلیکیشن را به دلخواه تغییر دهید. همچنین با تمام قالب فروشگاهی وردپرس هماهنگ می باشد در نتیجه شما می توانید قالب فروشگاهی مدنظر خود را انتخاب کرده و نگران این مورد نباشید.

رابط کاربری اپلیکیشن بخاطر زیبایی و سهولت در استفاده، خواهان بسیاری دارد. این اپلیکیشن از موارد مشابه درجه یک ایرانی الگوبرداری کرده تا به یک قالب کلی مناسب با نیاز کاربران ایرانی برسد.

مزیت‌های اپلیکیشن فروشگاهی به قدری هستند که از ضرورت آن‌ها صحبت می‌شود.

کاربران اینترنت عموما (82%) از طریق موبایل وبگردی می‌کنند. داشتن یک اپلیکیشن در کنار سایت می‌تواند بازدید روزانه به طرز چشمگیری افزایش دهد. این موضوع منجر به فروش بیش‌تر خواهد شد. از طرفی فروشگاه وردپرس شما اعتبار بیش‌تری کسب خواهد کرد. در نتایج جستجوی گوگل نمایش بهتری خواهد داشت. همین موارد کافی است تا بدانیم که داشتن این افزونه سوای مزیت، ضرورت هم دارد.

سرعت بالای لود شدن

اپلیکیشن همگام با وردپرس باید سرعت مناسبی داشته باشد تا نظر کاربر را جلب کند. با در نظر گرفتن سیستم‌های افزایش سرعت مثل کش، محصولات به سرعت نمایش داده می‌شوند و زمان انتظار بسیار پایین است. همگام‌سازی بسیار دقیق و باسرعت است. هر نوع تغییر در محصولات وبسایت در اپلیکیشن به طور همزمان اعمال می‌شود.

قیمت مناسب راه‌اندازی اپلیکیشن مارش اپ

قیمت راه‌اندازی اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس مارش اپ هزینه‌ای بالای پنجاه میلیون تومان دارد. ایران تمز با فروش عمده این اپلیکیشن فوق‌العاده، قیمت آن را بسیار پایین آورده است. هم‌اکنون می‌توانید با مبلغی پایین اقدام به تهیه ووکامرس مارش اپ کنید.


یک دیدگاه در “بهترین اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

  • محمد

    بسیار عالی تشکر بابت این مقاله کمکی در زمینه اپلیکیشن و سایت های فروشگاهی است.

ديدگاه ها غيرفعال می باشد.