در همین لحظه اول باید بگوییم بله . روغن خراطین واقعیت دارد . اما اثبات این مسئله را بگذارید در ادامه مطلب بیان کنیم .

روغن خراطین از کرم ایزینفتیدا تهیه میشود . این کرم از هم خانواده کرم زالو است و خاصیت حجم دهندگی فوق العاده ای دارد .

ادامه مطلب ←

تقویت موهای نازک یکی از مهمترین و جالب توجه ترین قسمت در ظاهر افراد به شمار میرود.
ریزش ، شوره ، موخوره و دیگر مشکلات باعث میشود تا این جذابیت به مراتب کم و کمتر شود.
گاهی وقتها عوامل هورمونی میتواند باعث ریزش مو و یا تغیر آب و هوا باعث خشکی شود.

ادامه مطلب ←

امروزه درمان شوره سر به عنوان یکی از ارکان زیبایی شخص به شمار می آید.
پوست سر به عنوان یک لایه خارجی وظیفه حفظ رطوبت را برعهده دارد البته این یکی از کارهای آن است.
یکی دیگر از مسئولیت های مهم آن انتقال مواد مغذی برای بهبود رشد و ترمیم مو به ریشه موها میباشد.

ادامه مطلب ←

روغن ماساژ نوع خاصی از محصولات روغنی نیست و در واقع از روغن های زیادی میتوان برای ماساژ استفاده کرد .پس از یک روز پر تنش و خسته کننده هیچ چیز بهتر از ماساژ بدن نمیتواند آرامش را در جسم و روح برقرار کند .ماساژ بدن روش های مختلفی دارد و در کشور های مختلف جایگاه خاصی در طب سنتی دارد .

ادامه مطلب ←

لایه برداری برای پوست چه خواصی دارد و از کدام روغن های لایه بردار میتوان برای این منظور بهره برد ؟لایه برداری پوست فرآیندی است که طی آن سطحی ترین سلول های پوست حذف میشوند .این فرآیند با انواع اسکراب های خانگی و آماده قابل انجام است و در طیف گسترده ای در دسترس است .

ادامه مطلب ←

ماسک قهوه میتواند شامل تهیه انواع ماسک ها ، اسکراب ها و حتی قراردادن خمیری از قهوه تازه باشد .در این میان ماسک های قهوه آماده نیز دارای عملکرد قابل قبول و نتیجه بخشی هستند .امروزه در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی از قهوه و عصاره آن استفاده میکنند .

ادامه مطلب ←

رفع خشکی لب به روش های خانگی در عین ساده بودن بسیار ضروری به نظر می رسد .لب ها فاقد غدد چربی هستند و این باعث می شود بیشتر در معرض خشک شدن قرار بگیرند .خشک شدن لب ها باعث پوسته پوسته شدن آن می شود و میتواند بسیار دردناک و آزاردهنده باشد .

ادامه مطلب ←

آیا تاکنون از روغن اسطوخودوس ویسکا اویل نامی شنیده اید ؟ با ما همراه شوید تا از خواص این روغن فوق العاده آگاه شوید.این روزها اغلب مردم به دلیل مشکلاتی که دارند دچار استرس و فشار اعصاب میشوند که مهارکردن آن ساده نیست.داروهای اعصاب تا حدی کمک میکنند اما استفاده دائمی از آنها عوارض خودش را به همراه دارد.

ادامه مطلب ←

ناراحتی های عصبی و استرس تاثیرات فراوانی بر اندامهای ما دارند . از قلب تا پوست و مو را تحت الشعاع قرار میدهد.درمان بیماری های سرطانی بواسطه استفاده از داروهای شیمیایی سلول های سالم هم ممکن است معیوب کند.التهابات دستگاه گوارش و حتی پوست گاهی خطرات جدی ای را برای شخص بوجود می آورند.

ادامه مطلب ←

روش های مختلفی برای رفع جوش سر سیاه در خانه و با مواد طبیعی ارائه شده است .امروزه شیوع آلودگی های زیست محیطی از جمله آلودگی هوا منجر به تخریب بافت سلولی پوست شده است .قرارگیری در معرض تنش ها و استرس ها جزئی جدایی ناپذیر از زندگی در شهرهای بزرگ تلقی می شود .

ادامه مطلب ←