از دوخت پرده های جدید تا نظافت ساختمان با اپلیکیشن سفارش خدمات استادکار

از دوخت پرده های جدید تا نظافت ساختمان با اپلیکیشن سفارش خدمات استادکار

یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی داخلی یک ساختمان طراحی و نصب پرده است. پرده‌ها جلوه‌ای خاص و زیبا به ساختمان می‌بخشند. پرده‌ها علاوه بر زیبایی مزایای دیگری نیز برای منزل یا ساختمان مورد نظر شما خواهند داشت. دوخت پرده کاری بسیار حساس است که نیاز به دقت و تجربه فراوان دارد. طراحی مناسب با فضای مورد نظر، پیدا کردن پارچه و لوازم مورد نیاز با کیفیت، انتخاب خیاط پرده با تجربه و … از مواردی است که هنگام تصمیم گیری برای دوختن پرده باید در نظر بگیرید.

سفارش دوخت پرده در استادکار

اپلیکیشن ارائه خدمات استادکار یک اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات خانه و ساختمان است که انواع خدمات منزل، ساختمان و خدمات فنی و تعمیراتی را به بهترین شکل ارائه می‌دهد. با این اپلیکیشن می‌توانید تمام کارهای خدماتی، فنی، تعمیراتی، ساخت و ساز، نظافتی، دوخت و دوز و …. را انجام دهید.

استادکار دارای تیم‌های حرفه‌ای و با تجربه در زمینه طراحی و دوخت پرده است. تیم خیاطی استادکار در تمام مراحل شما از جمله طراحی، اندازه گیری، انتخاب پارچه، دوخت و نصب پرده در کنار شما هستند و سفارش شما را به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت آماده می‌کنند.

مراحل سفارش دوخت پرده

بررسی فضا و انتخاب طرح مورد نظر: اولین مورد برای سفارش دوختن پرده بررسی فضای مورد نظر است. منزل مسکونی، ساختمان اداری، اتاق پذیرایی، اتاق کودک، آشپزخانه و … از جمله فضاهایی هستند که به پرده احتیاج داشته و نوع طراحی پرده برای هر کدام با دیگری متفاوت است.

انتخاب پارچه: انتخاب پارچه یکی از اولین مراحل در دوخت پرده است. موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید از جمله، رنگ مورد نظر شما، وزن پارچه، ضخامت و جنس پارچه که حتما باید مورد توجه قرار گیرد. قبل از خرید در مورد پارچه‌های مختلف و فضای خود تحقیق کنید تا مناسب‌ترین پارچه را انتخاب کنید.

برش و اندازه گیری: اندازه گیری فضای مورد نظر برای دوخت درست و منظم پرده بسیار مهم است. عرض و ارتفاع در و پنجره مورد نظر برای نصب پرده را به درستی اندازه گیری کرده تا بتوانید پرده‌ای منظم در اندازه درست تهیه کنید. اگر در زمینه دوختن پرده تجربه ندارید حتما از یک فرد با تجربه و خیاط حرفه‌ای برای این کار کمک بگیرید.

میزان پارچه مورد نیاز: اندازه در یا پنجره، به همراه سجاف و سربرگ، مقدار پارچه مورد نیاز شما را تعیین می‌کند. بعد از اندازه گیری دقیق میزان پارچه‌های مورد نیاز را مشخص کرده تا بتوانید به مقدار لازم پارچه تهیه کنید.

چرخ خیاطی: برای دوخت با کیفیت پرده باید از چرخ‌های راسته دوز مناسب دوخت پرده استفاده شود. اگر قصد داریم پرده را خودتان در منزل بدوزید باید حتما چرخ خیاطی مناسب تهیه کنید.

نصب پرده: بعد از دوخت پرده مورد یکی از مهم‌ترین مراحل نصب پرده است. این کار باید با دقت فراوان و با نهایت نظم و کیفیت انجام گیرد. اگر نصب پرده به درستی صورت نگیرد و هم ریختگی باشد ظاهری زننده در محیط مورد نظر شما ایجاد می‌کند. استفاده از ابزار مورد نیاز با کیفیت نیز برای نصب درست پرده تاثیرگذار است.

توجه داشته باشید که همه این خدمات به کمک استادکار قابل انجام است و شما نگرانی بابت آن نخواهید داشت.

نظافت ساختمان با استادکار

نظافت ساختمان از کارهای بسیار مهم در ساختمان است که به صورت روزانه، هفتگی ماهانه یا سالانه توسط اهالی ساختمان انجام می‌شود. نظافت ساختمان شامل بخش‌های مختلف تمیزی کف، راه‌پله، سرویس‌های بهداشتی، درب و پنجره‌های ساختمان و … است. نکات مختلفی برای تمیزی و نظافت ساختمان وجود دارد که باید توسط فرد یا نیروهای خدماتی رعایت شود.

 • برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن از دستکش یکبار مصرف استفاده شود
 • سطوح را با استفاده از آب و صابون تمیز کرده و سپس از مواد ضدعفونی کننده استفاده شود. (تمیز کردن با آب و صابون باعث کاهش تعداد میکروب‌ها آلودگی‌های سطوح می‌شود. ضدعفونی کننده میکروب‌های سطح را از بین می‌برد.)
 • در صورت آلودگی بالا باید چندین بار از شوینده‌ها و مواد ضدعفونی کننده استفاده شود.
 • سطوح و اشیا که در مکان‌های عمومی استفاده می‌شوند مانند سبد خرید باید قبل از هر بار استفاده تمیز و ضدعفونی شوند.
 • رعایت نکات ایمنی در هنگام نظافت نیز بسیار مهم است

اپلیکیشن استادکار با داشتن کادری مجرب از نیروهای خدماتی در تمام طول سال برای انجام کارهای نظافتی در خدمت شما می‌باشد. در صورت نیاز می‌توانید برای انجام کار خود از نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا کمک بخواهید. کافی است اپلیکیشن استادکار را در تلفن همراه خود نصب کرده و هر زمان که به نیروی نظافتی نیاز داشتید درخواست خود را ثبت کنید.

نیروهای خدماتی این شرکت با تجربه بالا در نظافت محل‌های مختلف و استفاده از ابزار و مواد شوینده و پاک کننده بی خطر و با کیفیت در خدمتگذاری آماده هستند.

مهم‌ترین مزیت‌های سفارش کار به استادکار

 • دسترسی به متخصصین و تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه در هر زمینه‌ای
 • برنامه‌ریزی و انتخاب زمان دقیق برای مراجعه به محل مورد نظر شما
 • داشتن تیم پشتیبانی قوی که در تمام مراحل درخواست کار تا پایان کار در کنار شما هستند
 • قیمت‌های بسیار مناسب و مقرون به صرفه
 • نصب آسان اپلیکیشن در گوشی همراه شما
 • امکان درخواست نیرو و خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته

اپلیکیشن استادکار را نصب کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن متخصصان مربوطه برای انجام خدمات شما به شما معرفی شوند.